Späť na výsledky vyhľadávania

Kancelárske priestory, 145 m² [ID: 585]

kancelársky priestor 145m2, možná aj kombinácia s bývaním, 4 miestnosti, BA I-Staré Mesto, Záhradnícka ul., M.Benku

Z poverenia majiteľov ponúkame na predaj veľký kancelársky priestor , ktorý tvoria 4 samostatné miestnosti s príslušenstvom, o celkovej výmere 145m2.Výmery kancelárií: 41m2,22m2,17m2, 14m2.
Priestory sa nachádzajú sa zvýšenom prízemí bytového domu v Bratislave I- Starom Meste, pričom veľkou výhodou je možnosť využívať dva nezávislé vstupy – jeden zo Záhradníckej ulice a druhý z Námestia M.Benku. Priestory sú dobre viditeľné a dostupné z ulice. Pred bytovým domom sa nachádza pekne udržiavaný park na Námestí M.Benku .
Okrem toho je nespornou prednosťou aj samotná poloha nehnuteľnosti v centre hl. mesta a zároveň v bezprostrednej blízkosti Justičného paláca. Preto môže byť lukratívna pre široké spektrum firiem právnického zamerania, advokátske kancelárie, poradenské, daňové a účtovné firmy, ale napr. aj finančné, reklamné, alebo rôzne servisné spoločnosti.
Samotné priestory majú účelnú dispozíciu. Pri vstupe z Nám. M.Benku Vás privíta recepcia -sekretariát, z ktorej je prístupná veľká miestnosť 43m2. K dispozícii je tu malá kuchynka, príručný archív, WC. Ďalej sa tu nachádzajú 2 samostatné kancelárie o výmere 14m2 a 17m2 a v neposlednom rade kancelária 22m2, využívaná ako zasadačka . V tejto časti je taktiež WC a sklad/komora. V centre priestoru je vytvorené príjemné posedenie .
Kancelárie prešli kompletnou rekonštrukciou v r. 2003. V rámci tejto rekonštrukcie boli vymenené za nové - rozvody vody, elektriny, kanalizácie. Okná sú plastové , pre bezpečnosť opatrené mrežami. Na podlahe sú dlažby a lepené koberce. Interiérové dvere dýha a plast. Na stenách stierky, nová sanita a radiátory.
Súčasná podoba kancelárskeho priestoru vznikla spojením dvoch bytov s následnou zmenou účelu využitia. Preto sú k dispozícii aj dve pivnice v suteréne domu. Parkovanie je možné vo dvore zo strany Záhradníckej ulice alebo v podzemnej garáži pod Námestím M.Benku.
Ako finančný benefit prislúcha majiteľom priestorov aj každoročný podiel na výnose z prenájmu ostatných nebytových priestorov v dome, a to z titulu členstva v Bytovom družstve Krížna.
Cena za celý priestor je 362 500,- eur. Dohoda možná. Aj financovanie úverom.
Doporučujem prísť sa pozrieť. Pre ďalšie info a obhliadky volajte prosím - Vargová 0903 793 913.

Zodpovedný maklér:

Ing. Jana Vargová
Kontakt:
02/ 45241174
0903 793 913

Kontaktuj emailom:


Som k dispozícií
 


Na predaj

362.500,-EUR
10.920.675,-SKK

Lokalita: Staré Mesto/Bratislava I

Celková úžitková plocha: 145m2

K dispozícii od

Počet obytných miestností: 4
Celkový počet miestností: 5

Hypokalkulačka

Mesačná splátka v EUR

Podobné inzeráty:

...

Staré Mesto/Bratislava
169.000,-EUR